KARTONDAN KUMAŞLA AY ŞEKLİNDE SARKAÇ SÜS YAPMAK

Ay yıldızlı sarkaç süs hazırlama

Kartondan kumaşla ay şeklinde sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı karton ay sarkaç süs çalışmasını evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı sizde eviniz için yapıp süs amaçlı sarkaç şeklinde kullanabilirsiniz.

Kolay yapılan sarkaç süs çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Onları da sitemizde anlatımlı olarak bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Altta adım adım artık kumaştan kartonla sarkaç ay süs yapımı belirtilmiş.

Ayrıntıları yerine getirerek kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Kartondan kumaşla ay şeklinde sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kartondan ay şeklinde sarkaç süs yapılışı

Kartonu hilal ay şeklinde yarım ay şeklinde kestikten sonra üstünü tüylü kumaşla kaplayabilirsiniz. Yada yün ipten ponpon topları yaparak da yan yana hepsini yapıştırabilir ve ay şeklinde sarkaç süsü yapabilirsiniz. Kartondan ay şeklinde sarkaç yapıp çocuk odasına asabilirsiniz.

kartondan-kumasla-ay-seklinde-sarkac-sus-yapmak

ay-seklinde-sarkac-sus-yapmak

Kartondan ay şeklinde sarkaç süs yaparken karton üstüne eva kağıdını saçaklı şekilde keserek de yapıştırabilirsiniz. Ama önerim size ponpon yapıp, direk yapıştırın. Hiç uğraşmayın. Ben öyle yaptım ve çok şık durdu. Çocuk odası için mavi renkte ay şeklinde yaptım ve üstüne yün ipten ponpon yapıp yapıştırdım. Harika gözüktüler. Bu güzel proje geliştirilip, kapı süsü olarak da kullanılabilir. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTONDAN KUMAŞLA AY ŞEKLİNDE SARKAÇ SÜS YAPMAK için yorumda bulun

    KARTONDAN KUMAŞLA AY ŞEKLİNDE SARKAÇ SÜS YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTONDAN KUMAŞLA AY ŞEKLİNDE SARKAÇ SÜS YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.