KARTONDAN MAKET BEBEK ARABASI SÜSÜ YAPMAK


Kartondan maket bebek arabası süsü yapmak isteyenler olabilir diye paylaşmak istedim. Sanırım daha önce de benzer bir çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum. Bu güzel kendin yap çalışmasında kartondan çok güzel şık bir minyatür bebek arabası süsü yapmış olacaksınız.

Evinizde süs amaçlı kullanabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Bebek bekleyen birilerine sürpriz hediye olarak da verebilirsiniz. Anlamlı bir hediye olacağını düşünüyorum. Bu tür küçük minyatür karton bebek araba figürleri ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz.

Evde kolay yapılan minyatür bebek araba çalışmaları ile sizde kısa sürede el becerinizi arttırabilirsiniz. Kartondan maket bebek arabası yaparak süs olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kartondan-maket-bebek-arabasi-susu-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*