KARTONDAN MAKET KUŞ KAFESİ YAPMAK


Kartondan maket kuş kafesi yapmak için paylaştığım bu güzel el becerisi isteyen kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve evinizde süs amacıyla kullanabilirsiniz. Bu tür karton süs çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Kartondan maket kuş kafesi yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma sayesinde boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz.

Kolay yapılan karton maket kuş kafesi çalışması ile evinizde süs olarak çocuk odasına sarkaç süs şeklinde kullanabilirsiniz. Kolay yapılan süs maket kafes çalışması dışında benzer birçok çalışmayı da hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kartondan-maket-kus-kafesi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*