KARTONDAN MAKET ŞATO YAPMAK

Kartondan maket şato yapmak için paylaştığım bu güzel ve kendin yap çalışmasını sizde evde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza ve odalarına bu güzel karton şato oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz. Kartondan maket yapmak için sitemizde çoğu kez güzel örnekler ve yapımı anlatılan çalışmalar paylaşmıştık.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kartondan maket şato yapmak için paylaştığım aşamalı anlatımdan yararlanıp, şablonu çıkarttıktan sonra çocuklarınızla boyama işlemi kalıyor. Daha sonra yapıştırarak şatoyu ortaya çıkarabilirsiniz. Yapımı aslında kolay olan bu güzel oyuncak maket çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve içine ışık aparatı da koyup, süsleyebilirsiniz.

Çocuk odasında bu tür maket çalışmaları süs olarak kullanabilirsiniz. Kartondan yapılan şato maket veya saray maket çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-maket-sato-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTONDAN MAKET ŞATO YAPMAK için yorumda bulun

    KARTONDAN MAKET ŞATO YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTONDAN MAKET ŞATO YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.