KARTONDAN MAKET SİRK YAPMAK


Kartondan maket sirk yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak çocuk odalarını süsleyebilir veya sarkaç süsler yapabilirsiniz. Kartondan sirk maketi yaparak çocuklarınızı mutlu edeceğinizi söyleyebilirim.

Odalarında sirk maketini gördüklerinde hem güzel bir güne başlayacaklar. Hem de süs olarak yaptığınız maket sirk çalışmasındaki ışıklandırma ile gece huzurlu uyuyacaklar. Çocuk odalarında ki oyuncaklar çoğu zaman çocukların rüyasına girmekte ve hayal kurmaktadırlar.

Bu tür güzel süs maket oyuncaklarla onların hayallerini daha da güzel süslemelerine de yardımcı olmuş olursunuz. Sitemizde yer alan maket kategorisinde ki çalışmaları mutlaka inceleyin.

Çocuk odasını süsleme veya diğer maket çalışmalarını da beğeneceğinizi düşünüyorum. Hem yapımı kolay, hem de anlatımlı maket çalışmaları ile çocuk odasına sarkaç süs veya maket süsler yapabilirsiniz.

Anlatımlı maket çalışmaları sayesinde keyifli zamanlar geçirebileceğinizi de söylemek isterim. Kartondan maket sirk yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmanın anlatımı ise şöyle ;

source

kartondan-maket-sirk-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*