KARTONDAN MARİO MANTAR MAKET YAPMAK

kartondan-mario-mantar-maket-yapmak-564x415

Kartondan mario mantar maket yapmak için paylaştığım bu güzel örneği kullanabilirsiniz. Kartondan maket yapmayı sevenlerdenseniz, paylaştığım kendin yap çalışmasını çıktı aldıktan sonra kolayca yapabilirsiniz. Bu mantarı daha çok atari oyunu olan ” Mario ” adlı güzel oyundaki bir karakter veya simge olarak hatırlayacaksınız.

Mantar süs veya kartondan mantar maket yapıp evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Hatta çocuk odasına sarkaç süs olarak yapmanızı da tavsiye ediyorum. İnanın yapıp tamamladıktan sonra çok güzel bir görüntü verecek. 3 Boyutlu gözüktüğü için kesinlikle yapmanızı da tavsiye ediyorum.

Sitemizde birçok oyuncak için maket ve şablonlara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın altında karşınıza oyuncak maket şablonları ve örnekleri çıkacak.

Onları da inceleyerek çocuklarınızın beğendiği bir tanesini yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve klasik mario oyunundan hatırlayacağınız sevimli mantar maket şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-mario-mantar-maket-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*