KARTONDAN ORGANİZATÖR NASIL YAPILIR

Kartondan lazımlık yapmak

Kartondan kolay organizatör yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında çokça paylaştığımız organizatör yapımı çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Anlatımlı karton organizatör yapımı çalışmaları sayesinde boş zamanlarınızı da keyifle geçirmiş olursunuz. Bu tür çalışmaları süsleyebilir ve iş yerinizde dosya koyma veya değişik fikirlerde de kullanabilirsiniz.

Dilerseniz lazımlık olarak kullanabilir ve sevdiğiniz iş arkadaşlarınıza da yapıp hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay anlatımı olan ve aynı zamanda şablonu olan çalışma ile baş başa bırakıyorum.

Kartondan nasıl organizatör yaparım?

Mukavva veya kalın kartonu kullanarak harika kutular, lazımlıklar veya çekmeceli karton dolaplar yapabiliriz. Altta da yine yapılışını gösteren güzel bir şematik çalışma var. Ben denedim 3 çekmeceli bir dolabım oldu. Tabi ne kadar sağlam olur orasını söylemek yanlış olur. Ancak yapımı kolay olan çalışmayı şemadaki gibi kıvırarak kestikten sonra yapıştırmanız yeterli oluyor.

kartondan-kolay-organizator-yapmak

kartondan-kolay-organizator-yapmak

Anlatıldığı gibi değilde ben kendimce resimden yorumlayarak yaptım. Kolay bir şekilde klasörlük gibi gözüktü. Yaptıktan sonra içine dosya koyabilirsiniz. Yada kalem kağıt veya evraklarınızı sıralayabilirsiniz. Hatta sprey boya ile beyaza boyayarak gerçek bir klasörlük veya dosya arşiv kutusu olarak görünmesini de sağlayabilirsiniz. Yapılışı zor olmayan başka çalışmalarda görüşmek dileğiyle hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTONDAN ORGANİZATÖR NASIL YAPILIR için yorumda bulun

    KARTONDAN ORGANİZATÖR NASIL YAPILIR için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTONDAN ORGANİZATÖR NASIL YAPILIR için ilk yorumu yapabilirsin.