KARTONDAN OYUNCAK AYI YAPMAK ŞABLONLU

Bu yazımda ise sizlere oyuncak ayı yapmak isteyenler için karton çalışması paylaştım. Şablonlu yapılışını göreceğiniz çalışmanın çıktısını alarak aynı çalışmayı sizde evde zorlanmadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kartondan oyuncak ayı yapmak için paylaştığım şablonu sadece çıktısını alıp makas ile kesmeniz yeterli oluyor. Daha sonra çocuklarınızla birlikte birleştirme ve yapıştırma işlemi yapmanız yeterli oluyor.

Eskiden gazetelerin eklerinde satılan veya hediye verilen bu tür oyuncaklar çok popülerdi. Şimdilerde ise artık teknolojinin gelişmesi ile çocuklar bu tür oyuncaklara pek heves etmeseler de, daha küçük çocukların hoşuna gideceğini düşünüyorum.

Hatta evde bu tür karton minyatür oyuncak çalışmaları yapmayı veya koleksiyon yapanların da işine yarayacağını düşünüyorum.

Kartondan oyuncak yapmak için sitemizde daha birçok örneğine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri şablonlu kartondan oyuncak ayı yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-oyuncak-ayi-yapmak-sablonlu

source : https://www.repiny.com/pin-1213.html

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KARTONDAN OYUNCAK AYI YAPMAK ŞABLONLU için yorumda bulun

    KARTONDAN OYUNCAK AYI YAPMAK ŞABLONLU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARTONDAN OYUNCAK AYI YAPMAK ŞABLONLU için ilk yorumu yapabilirsin.