KARTONDAN ROBOT OYUNCAK YAPMAK


Şablonlu bir şekilde paylaştığım bu güzel çalışmayı hem küçükler hem de büyüklerin seveceğini biliyorum. Çünkü yapımı oldukça kolay olan bu tür çalışmalar eskiden gazete eklerinde verilirdi.

Gerçekten eğlenceli çalışmaların ortaya çıktığı bu maket çalışmalarını bende çok seviyorum. Kartondan robot oyuncak maketi yapmak isteyenler için şablonunu paylaştığım çalışmayı bilgisayarınızın çıktısından çıkartmanız yeterlidir.

Ancak size önerim flash diske bu karton robot oyuncak şablonunu kopyalayıp, kırtasiyeden kalın karton türü bir kağıda A3 oluyor galiba veya daha değişik kağıt yada malzeme kırtasiyelerde vardır.

Kırtasiyeden çıktısını alın, yapıştırıcı almayı da unutmayın. Evinize geldiğinizde birkaç örneğini çıkarttınız tabi ki, yanlış yapmalara karşı önlem olur.

Çocuklarınızla veya çocukluğunuza geri dönmek istiyorsanız sizde yapabilirsiniz. Bittiğinde süs olarak evinizde vitrinde saklayabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar çocukların hem zihnini geliştirir. Hem de el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

kartondan-robot-oyuncak-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-1222.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*