Kartondan Sarkaç Süs Yapmak İçin Şablon


Kartondan Sarkaç Süs Yapmak İçin Şablon

Evde çocuklarınızın odasına düşüneceğiniz bu güzel çalışmayı çok beğeneceğinizi umuyorum. Paylaştığım şablonu evde sizde kartondan veya sert bir kağıttan yapabilirsiniz. Evde kartondan sarkaç süs yapmak için şablonu bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alabilir veya ekran üzerinde kopya kağıdı ile çizerek taslağını çıkarabilirsiniz. Çıktısını aldığınız şablonu kalın bir kağıt veya mukavva türü bir malzemeye yapmanızı öneririm. Yaptığınız çalışmaya bir de ip bağladığınızda çalışma tamamlanmış olur.

Böyle güzel çalışmalarla çocuklarınızın yatak baş ucuna asacağınız sarkaç süslerle onları hayal dünyalarını ve rüyalarını daha mutlu yaşayabilme imkanı tanımış olursunuz. Evde sarkaç süs yapımı ile ilgili daha önce de sizlere çeşitli paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda paylaştığım evde kolay sarkaç süs yapılışı ile ilgili şablonu kendinize göre boyutunu ayarlayabilir ve kestikten sonra bir ip ile bağlayıp istediğiniz yere süs olarak kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri sarkaç süs çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

kartondan-sarkac-sus-yapmak-icin-sablon

Evde sarkaç süs yapmak için çoğu zaman bir taslağa veya şablona ihtiyacımız olur. Bu yazımda sizlere paylaştığım şablonu kullanarak sizde evinizde böyle güzel sarkaç süs çalışmaları yapabilirsiniz. Bu çalışmayı sadece yatak odasına değil çocukların odasına, kapı giriş eşiklerine veya mutfağınıza yapmayı da düşünebilirsiniz. İlerleyen günlerde daha değişik sarkaç süs şablonları ile karşınızda olacağım. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/kolekcja/2255820

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*