KARTONDAN SARKAÇ TOPAÇ YAPMAK


Kartondan sarkaç topaç yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Eskiden topaç oyuncaklar vardı. Şimdi artık teknolojik oyuncaklar bile çocukları mutlu etmiyor. Ancak eskiden az oyuncak seçeneği olması bile bizleri mutlu edebiliyordu.

Bu tür karton oyuncak sarkaç süs veya oyuncak topaçların yüzüne artık yeni nesil çocuklar pek bakmaz. Ancak eskiler bilir. Bu tür topaç oyuncak veya sarkaç süsleri evimizde bulundururduk. Hatta satılırdı. Ancak günümüzde ne yapan ne de satan yok.

Bu yüzden hem nostalji olması hem de eskilere gitmek adına bu güzel sarkaç süs çalışmasını paylaşmak istedim. Kartondan yapımını gösteren çalışmayı sizde boş bir vaktinizde yapabilirsiniz. Detaylı anlatımı bulunan çalışmayı kartondan veya değişik malzemelerden yapabilirsiniz.

Karton sarkaç topaç süs yaparak evinizde kullanabilirsiniz. Çocuk odasına koyabilirsiniz. Renkli olarak yapabilir ve çocuk odasına ışıkta parlamasını sağlayacağınız güzel bir sarkaç süs haline de getirebilirsiniz.

Bu tür çalışmaları farklı renklerle yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-sarkac-topac-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*