Kartondan Süslü Çanta Yapmak

Evde kartondan çanta yapmak için çeşitli şablonlar ve resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da paylaştığım çalışma sayesinde sizde kartondan süslü çanta yapabilir ve kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları hediyelik eşya dükkanı olanlar kullanabilirler. Çünkü gelen müşterilerine standart naylon çanta yerine bu tür şekilli ve güzel çantalarla hediye paketlerini verdiklerinde hem müşterilerini memnun ederler.

Hem de yeni müşterilere ulaşabilirler. Bu tür çalışmaları doğum günü sürpriz hediye paketi olarak da düşünebilirsiniz. Mukavvadan süslü hediye paketi yapmak için paylaştığım resimli anlatımda yapılan çalışmanın ayrıntıları verilmiş. Yapmanız gereken mukavvanın üzerine delik olan kısımları çizmek ve makas ile kesmek. Şimdi sizleri renkli fon kağıdından çanta yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kartondan-suslu-canta-yapmak

Resimli anlatımda kare mukavvayı kestikten sonra çizgi çekmek için kalemle üzerine süsleme çalışmalarını yapıp, daha sonra maket bıçağı ile bölümleri kesebilirsiniz. Bu çalışmada lazım olan malzemeler ise ;

  • makas.
  • mukavva.
  • maket bıçağı.
  • yapıştırıcı.

Kendinize göre malzemeleri daha değişik şekillerde kullanabilir ve değiştirebilirsiniz. Renkli fon kağıdından süslü çanta yaparak hediye vereceğiniz kişilere gönderebilirsiniz. Bu tür çalışmaların şablonunu çıkarttıktan sonra hızlı bir şekilde çoğunluğunu hazırlayabilirsiniz.

Benzer süslü çanta yapma çalışmalarını sanırım kendin yap bölümlerinde paylaştım. Evde nasıl yapılır bölümünde de kartondan veya mukavvadan yapılan çanta şablonlarına ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın hemen altında benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://stylowi.pl/21357949

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kartondan Süslü Çanta Yapmak için yorumda bulun

    Kartondan Süslü Çanta Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kartondan Süslü Çanta Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.