KARTONDAN SÜSLÜ ZARF YAPMAK


Karton hediye paket yapımı

Kartondan süslü zarf yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Ben şahsen hem denemek istedim.

Hem de bu tür çalışmalar sayesinde sevdiklerimize hediye mesaj veya küçük sürprizleri bu tür hediye paketleri ile yapabiliriz.

Kartondan hediye paketi yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde çok güzel çalışmalar yapabilir ve yaparken de eğlenebilirsiniz. Kartondan sürpriz paket yapmak için anlatımlı resimde şablon halinde paylaşılmış.

Bu sayede adımları takip ederek karton hediye paketleri veya zarfları yapabilirsiniz. Kitap kaplığı kullanırsanız hem daha güzel ve eğlenceli zarf paketleri yapmış olursunuz.

Renkli el işi kağıdı veya renkli fon kağıdından hediye zarflar yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çocuklarınızla birlikte yaparak, onların da el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Kartondan süslü zarf yapmak için çalışma ise şöyle ;

kartondan-suslu-zarf-yapmak

Kartondan hediye paketi hazırlama

Kartondan şekilli cıvıl cıvıl süs paketleri veya zarfları yapmak artık çok kolay. İnternet üzerinde birçok şablon ve güzel anlatım mevcut. Sitemizde de bunlardan çokça var. Hepsini araştırıp kullanabilirsiniz.

Bu çalışma için kartonu yuvarlaklara kesmek sonra da kenarlardan çizdiğiniz yerlerden elips şeklinde içe katlamanız gerekiyor. İnanın hem kolay hem de güzel bir çalışma. Kolayca kartondan hediye paketi yapımıyla ilgili şablonları sitemizde bolca bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bunu desenli kartonla yapmayı unutmayın. Yada kitap kaplığı ile dışını da kaplayabilirsiniz. Çok güzel gözüken hediye paketlerine sahip olmuş olacaksınız. Kolay gelsin.

kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/538602436657248259/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*