Kartondan Timsah Maketi Yapmak

kartondan-timsah-maketi-yapmak-448x415

Evde kartondan timsah maketi yapmak için paylaştığım resimli şablonda kolay timsah yapılışı için şablon verilmiş. Şablonu bilgisayarınızın yazıcısı varsa çıktısını alıp, kartonun üzerine yapıştırarak da bu güzel oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz.

Eğer bu imkana sahip değilseniz, kırtasiye de sitemizin bu sayfasını açarak çıktısını hem renkli hem de kalın kartona çıktı olarak alabilirsiniz. Yine kırtasiyeden makas, tutkal aldıktan sonra evinizde kolaylıkla belirtilen yerlerden kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Kartondan timsah maketi yapmak için paylaştığım şablon hazır ve yapmanız gereken tek şey kesip, tutkal ile yapıştırmak. Bu sayede maket timsah oyuncak sahibi olmuş olacaksınız. Bu tür çalışmaları çocuklarınızla veya onların yanında yaparsanız hem eğlenmelerini sağlarsınız.

Hem de onların el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Şimdi sizi kartondan timsah maket oyuncak yapmak için resimli şablon ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-timsah-maketi-yapmak

source : http://www.flickr.com/photos/taffeta/6875369379/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*