Kartondan Tosbağa Araba Maket Şablonu


Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenerek yapacağınız maket işleri kategorisi için güzel bir maket çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde kartondan tosbağa araba maket şablonu arayanlar bu güzel çalışmayı yapmak için bilgisayarlarından çıktı aldıktan sonra kartonu makas ile kesip yapıştırıcı yardımı ile parçaları yapıştırmaları yeterli olacaktır.

Bu güzel çalışmayı çocuklarınızla yapmanızı öneririm. Böylece kartondan araba yapmak için hem çocuklarınızın el becerilerinin gelişmesine yardımcı olmuş olursunuz. Hem de maket oyuncak yaparak evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz.

Eskiden gazetenin ekinde verilen maket ev veya maket araba şablonlarını hatırlarsınız. Eskiden popülerdi ve neredeyse her hafta sonu gazeteler birbirleri ile yarışırlardı.

Ama artık günümüzde İnternet yaygın olduğu için bu tür çalışmaların şablonlarını ücretsiz olarak online bulabilmek mümkün. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz kartondan tosbağa araba maket şablonunun resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan-tosbaga-araba-maket-sablonu

source : https://tr.pinterest.com/pin/509117932853810059/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*