Kartondan Yapılan Çalışmalar 2016

evde-kartondan-uzayli-yapimi-e1440667176632

Kartondan yapılan projeler

Kartondan yapılan oyuncaklar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kartondan yapılan çeşitli çalışmaları önünüze getireceğim. Kartondan oyuncak yapımı, kartondan figür yapımı, kartondan çocuk yapımı gibi birçok çalışmayı bu başlık altında görebilirsiniz.

Resimler netten alıntı olup, tamamen fikir almanız amacıyla paylaşılmıştır. Karton çalışmalarını sizde seviyorsanız ve yapıyorsanız… bize gönderebilirsiniz. Sizde kagittan güzel eşya yapımı ile ilgileniyorsanız, bu çalışma tam size göre diyebilirim.

Gönderdiğiniz kartondan yapılmış çalışmaları sizin adınızla sitemizde paylaşırız. Bu yazımda paylaşacağım kartondan yapılan çalışmaları eminim beğeneceksiniz.

Bugün sizlere gemi maket şablonu ve kepçe maket şablonları paylaştım. Dilerseniz o içeriklere gidin ve onları mukavva veya el işi kağıdından yapabilirsiniz. Altta daha fazla maket şablonu, örnek karton projelerini de iliştirdim. İçerik biraz şişti ama olsun, hepsi işinize yarayacak güzellikte. Buyurun.

Bu güzel örneklerden yararlanarak sizde kartondan yapılan kolay tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz arkadaşlar. Bazen çocuklara oyuncak karton ev yapmak isteyebilirsiniz. Yada karton maket ev modeli, maket araba örneği gibi çeşitli çalışmalar ararsınız.

Bulamadığınızda bizim sitemize gelin. Birbirinden güzel ve çeşitli çalışmaları araştırdık. Önce yaptık. Sonra sizlere nasıl yapılacaklarını tarif ettik. Benzersiz güzel karton modeller ve değişik karton projelerini altta sırasıyla farklı farklı görüp inceleyebilirsiniz arkadaşlar.

Kartonla çalışmayı sevenlerin yeri sitemize her gün yeni karton projeleri eklemeye çalışıyoruz. Değişik kartondan yapılan çalışmalar ve genellikle de çocuklar için yapılan karton maket şablonlarını da yine sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hepsi çok güzel ve kolay yapılan özelliklerde olup, önerdiğimiz çalışmalardır. Stres atmaya birebir.

kaynak : https://www.pinterest.com/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*