Kartondan Yapılan Duvar Süsleri


Kartondan Yapılan Duvar Süsleri

Kağıt ve kartondan yapılmış birkaç duvar süsü paylaşacağım. Bu yazımda anlatımlı çalışma yok. Fakat fikir edinmeniz amacıyla bu çalışmaları paylaştım. Kartondan yapılan duvar süslerini gördüğünüzde kağıt veya kartondan nasıl duvar pano süsleri yapıldığını kolaylıkla görebileceksiniz. Bu tür çalışmaların yapımını anlatan yazıları sitemizde yer alan dekorasyon kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yeni dekoratif süsleme çalışmaları buldukça ve anlatımları olduğu zaman sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Kağıt karton süslemeleri basit çalışmalar olsa da evinizi güzelleştiren dekoratif çalışmalar ortaya çıkabiliyor. Resimli örneklerde gördüğünüz gibi sadece kağıt veya karton kullanılarak şekilli süslemeler yapılmış. Yapılan çalışma sonucu şekil boyanmış ve ortaya muazzam bir dekoratif süsleme çalışması çıkmış. Sizde evinizde kartondan kıvrıştırarak süslemeler yapıyorsanız bu örnekler belki işinize yarayabilir.

Kartondan yapılan dekoratif süsler bu kadar… daha fazla çeşit veya örnek bulursam sizlere bu başlık altında paylaşacağım. Farklı karton çalışmalarını sitemizde yer alan kağıt karton kategorilerinde bulabilirsiniz.

cardboard ornaments – ornements en carton – Karton Ornamente

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*