KARTONLA RESİM ÇERÇEVESİ YAPALIM


Karton resim çerçeve örneği

Mukavva kullanarak çok güzel resim çerçevesi yapabiliriz aslında. Bazı şeyleri satın almak yerine yapmak daha mantıklı. Çünkü satın aldığımızda hemen alır evimize koyarız ve kullanmaya başlarız. Sıradan bir şeydir. Ancak bir şeyi yapılışını öğrenerek yapıp kullanmak bambaşka bir haz.

Kartondan resim çerçevesi yaparak sevdiğimiz resimleri içine koyabilir ve evimizde kullanabilirsiniz. Çok kolay ve kısa sürede yapabileceğiniz bu sevimli çalışmayı eşinizle yada çocuklarınızla boş zamanlarınızı değerlendirmek için de öğrenip yapabilirsiniz. Çocuklarla yaparak daha da eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Karton resim albümü yapabilir veya çocuklara eğlenceli resimlikler hazırlayabilirsiniz. Karton resimlik modeli yapabilir ve kullanabilirsiniz. Boyayarak onları daha da canlı hale getirebilirsiniz. İnanın yaptığınız şeyi daha çok seveceksiniz.

KARTONLA RESİM ÇERÇEVESİ YAPALIM
KARTONLA RESİM ÇERÇEVESİ YAPALIM
KARTONLA RESİM ÇERÇEVESİ YAPALIM
KARTONLA RESİM ÇERÇEVESİ YAPALIM
kartondan-cerceve-yapimi3
kartondan-cerceve-yapimi3

Aşama aşama nasıl yapıldığını resimli anlatımlardan anlayabilirsiniz. Ancak ben sizlere bir de bulduğum bu güzel eğitici videoyu paylaşmak istedim. Yapan arkadaş çok güzel açıklamış ve uygulamış. Sizlerde izleyerek hemen öğrenebilir ve yapmaya başlayabilirsiniz. Resimlik kartondan yapmak için malzemelerinizi hemen hazır edin ve başlayın. Çok kısa sürede çok güzel eğlenceli mukavva resimlik örnekleri hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCdHpHTkCqwt-AVEYpQmZv2A

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*