Kaşıktan Lale Yapılışı Resimli Anlatım


Sizlere bu yazımızda plastik kaşık kullanarak nasıl çiçek yapılacağını göstereceğiz. Gerçekten harika bir çalışma olan bu yazımızda gördüklerinizi evinizde kolaylıkla yapabileceksiniz. Bu tür işlerle uğraşmayı sevenler için harika bir paylaşım.

Bu güzel çalışmada plastik kaşıkların sap kısımları kesilmiş ve kafa kısımları kullanılarak lale benzeri çiçek çalışması oluşturulmuş. Bu çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapmanız gereken plastik kaşıkların sapını koparıp, pipete saracağınız eva kağıdı veya benzeri kağıtla birlikte çiçeği oluşturabilirsiniz. Kaşıktan lale yapılışı çalışmasını tamamladıktan sonra boş duran vazolarınıza bu güzel yapay çiçek çalışmasını koymayı düşünebilirsiniz.

Bu tür çalışmaları sitemizde yer alan maket plastik bölümünde çokça görebilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar bölümü çıkacaktır. Aynı benzer çalışmalara o kısımdan ulaşabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sizde evinizde yapıyorsanız mutlaka bize https://www.facebook.com/makalepark adresinden ulaştırın ve adınız ile yayınlayalım. Böylece yaptığınız çalışmalara sitemiz aracılığı ile birçok kişi ulaşmış olur. Şimdi sizleri evde kolay yapay çiçek yapılışı ile baş başa bırakıyorum.

kasiktan-cicek-yapilisi

kasiktan-cicek-yapilisi2

kasiktan-cicek-yapilisi3

kasiktan-cicek-yapilisi4

kasiktan-cicek-yapilisi5

kasiktan-cicek-yapilisi6

Üstte gördüğünüz gibi plastik kaşıktan yapay çiçek yapılışı çalışmasının tamamlanmış hali var. Benzer çalışmaları sizde yapabilir hatta bu çalışmayı kendinizce geliştirebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde mutlaka yapmayı denemelisiniz. Kolay gelsin.

Bu çalışmayı yapabilmek için ihtiyacınız olan malzemeler :

– plastik kaşıklar.
– pipet.
– yapıştırıcı.
– makas.
– grapon kağıdı.
– macun.

Bu malzemelerle kolay bir şekilde maket lale yapılışını yapabilirsiniz.

source : http://orgudantelmoda.com/

Tulpen Konstruktion des Löffels – tulips construction of the spoon – la construction de tulipes de la cuillère

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*