Kasnakta Lif Modeli Yapılışı Resimli


Kasnakta Lif Modeli Yapılışı Resimli

Kasnakta yapılan harika lif modellerini sizler için bu başlık altında topladık. Değişik renklerde kasnakta lif yapımını göreceksiniz. Sizde dilerseniz bir önceki konumuzda paylaştığımız kasnakta lif modeli nasıl yapılır? yazımızdan bu işi öğrenebilir ve hemen yapabilirsiniz.

Bu makalemde paylaştığım anlatımlı resimler sayesinde sizde kasnakta lif anlatımından yararlanarak, kolaylıkla bu çalışmayı yapabilmeyi öğrenebileceksiniz. Altta paylaştığım resimli anlatımlarda kasnakta lif yapımı anlatımlı bir şekilde paylaşılmıştır. Yine yazının en sonunda sizlere kasnakta lif modelleri anlatımlı videosu yer almaktadır.

Kasnakta lif yapımı için öncelikle bir marangoza veya evde kendiniz testere ile 6’gen yaparak bu çalışmayı çivi yardımı ile yapabilirsiniz. 6’gen olarak kestiğiniz tahtanın üzerine sırasıyla aynı aralıklara sahip çivileri çakmanız yeterli olacaktır. Daha sonra ipleri altta anlatımlı videodan yararlanarak nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı çalışmada kasnakta lif yapımı anlatımı detaylı bir şekilde sunulmuştur.

Sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinde kasnakta lif örnekleri anlatımlı olarak paylaşılmıştır. Dilerseniz ilgili kategoriyi inceleyebilir ve kasnakta lif yapımı anlatımlı videosunu paylaştığım yazılardan yararlanabilirsiniz.

Altta örnek resimlerde çivili kasnakta lif dikimi anlatılmaktadır. Ancak çalışmayı anlatan detaylı videoyu izleyerek bu güzel çalışmayı ve dörtgen kasnakta lif yapımını da öğrenebilirsiniz. Kasnakta lif düğüm atma ve kasnakta diktörtgen şal gibi çalışmaları da anlatımlı video sayesinde öğrenebilirsiniz.

Çivili kasnağın kullanımını öğrendikten sonra çok kolay bir şekilde kasnakta güllü şal yapımını da öğrenebilirsiniz. Altta paylaştığım kasnakta lif yapılışı izleyerek videodaki çalışmayı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kasnakta lif işini iyice öğrendikten sonra harika lifler yapabilir ve satışa sunarak ailenize ek kazançlar da getirebilirsiniz. Kasnakta kolay lif yapımı için sitemizdeki diğer lif çalışmalarını da takip etmenizi öneririm. Bu makalemin sonunda karşınıza benzer yazılar çıkacak, dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz.

Yukarıdaki anlatımlı videoyu izleyip öğrendikten sonra kolaylıkla kasnakta ponponlu lif kesimi ve kare kasnakta lif modelleri yapabileceksiniz. Kareli kasnakta lif yapımını öğrenip çok güzel lifler yapabilirsiniz. Farklı lif modelleri için sitemizdeki ilgili kategoriye göz atmanızı da öneririm. Kolay gelsin.

fibres fabriquées dans le cerceau – made fibers in the hoop – Fasern in den Reifen

1 Comment on Kasnakta Lif Modeli Yapılışı Resimli

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*