KEÇE BALIK OYUNCAK YAPMAK


Keçe balık oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede keçeden güzel kendin yap çalışmaları yapabileceksiniz. Keçe balık süs yapıp çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Dilerseniz büyük boyutlu yapıp keçe balık oyuncak yapıp çocuklarınızı da sevindirebilirsiniz. Evde keçeden balık oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde çocuklarınıza yapmalısınız. İster süs olarak evde kullanın. İsterseniz de oyuncak olarak yapın.

Keçeden oyuncak balık yapmak için altta yer alan anlatımdan ve şablondan yararlanabilirsiniz. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenlerdenseniz sitemizdeki diğer tüm kolay yapılan oyuncak çalışmalarının da anlatımlarından yararlanmalısınız. Hemen bu yazımın altında da benzer birçok keçe oyuncak modeli çalışmalarına ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

source : pinterest

kece-balik-oyuncak-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*