Keçe Baykuş Oyuncak Şablonu

Evde keçeden oyuncak yapmak için bu yazımda sizlere şablon paylaştım. Şablonu bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Keçeden kolay baykuş oyuncak yapmak için daha önce de benzer çalışmaların resimli anlatımları ile videolu anlatımlarını paylaşmıştım. Sizde keçeden oyuncak yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaştığım şablondan yararlanarak harika keçe baykuş süs veya oyuncaklar yapabileceksiniz.

Keçeden oyuncak yapmak oldukça kolay ve sadece ihtiyacınız olan şablondur. Birçok keçe oyuncak şablonunu da sitemizde yer alan keçe ve oyuncak kategorilerinde bulabilirsiniz. Evde keçeden anahtarlık yapmak veya magnet yapmak için de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım.

Bu makalemin hemen altında birbirinden değişik ve güzel kendin yap projelerine ulaşabilirsiniz. Sitemizde geniş olarak keçe kategorisinde birçok çalışmaya ulaşabiliyorsunuz. Şimdi sizleri keçeden oyuncak nasıl yapılır? sorunuza cevap olarak keçe baykuş oyuncak şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-baykus-oyuncak-sablonu

Oyuncak keçe şablonu ile bilgisayarınızdan çıktı aldıktan sonra şablonu kopya kağıdı şeklinde kullanabilir ve keçe baykuş oyuncak şeklini ortaya çıkarabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı kumaş malzemesi ile de yapabilirsiniz. Şablonda ne yapmanız ve nerelerden çizmeniz gösteriliyor. Yapmanız gereken tek şey kalıbını çıkarttığınız baykuş oyuncak şablonunu istediğiniz malzeme üzerinde kullanarak oyuncağı ortaya çıkarmak.

Evde çocuklarınıza bu güzel oyuncağı yapabilir ve sağlıklı oyuncak yapmış olursunuz. Yada küçük yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaptıktan sonra ister satışa sunup para kazanabilirsiniz. İsterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://stylowi.pl/40882899

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Keçe Baykuş Oyuncak Şablonu için yorumda bulun

    Keçe Baykuş Oyuncak Şablonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Keçe Baykuş Oyuncak Şablonu için ilk yorumu yapabilirsin.