Keçe İle Kedi Dikmek Resimli ve Videolu


Keçe İle Kedi Dikmek Resimli ve Videolu

Önceki yazılarımızda sizlere keçeden neler yapabileceğiniz ile ilgili güzel paylaşımlar sunduk. Yine bu yazımızda sizlere keçe kullanarak nasıl kedi dikeceğiniz ile ilgili bir çalışma hazırladık. Bu yazımızda hem resim hem de videolara yer vereceğiz. Keçe kedi yapımı sayesinde yastıklarınıza bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Yine çocuklarınızın okul çantalarına keçeden kedi dikerek onları mutlu edebilirsiniz. Keçeden kedi yapılışını bu yazımdaki çalışmadan kolayca öğrenebilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım şablonları kullanarak sizde evde keçe ile kedi dikmek için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Keçeden yapılan diğer çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinde bulabilirsiniz.

Keçe kedi şablonu sayesinde istediğiniz farklı çalışmayı kolayca evinizde yapabilirsiniz. Keçe ile kedi dikmek istiyorsanız bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımlardan ve videolu anlatımlardan yararlanabilirsiniz. Keçeden kedi şablonu sayesinde birçok keçe çalışmasını kolayca yapabilirsiniz.

Keçeden kedi figürü yaparak farklı süslemeleri de yine bu şablon sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece sizlerde kolaylıkla ve pratik bir şekilde keçe kullanarak kedi dikebilirsiniz. Keçe kullanarak kedi dikimi ile ilgili resimler :

kece-ile-kedi-dikmek
kece-ile-kedi-dikmek

kece-ile-kedi-nasil-dikilir

kece-ile-kedi-nasil-yapabilirim

kece-ile-yapilan-kedi-ornekleri

kece-ile-yapilan-kedi-modelleri

kece-kullanarak-kedi-dikmek

Keçeden mickey mouse yapımı ile ilgili örnek bir de video :

chats sentaient – cats felt – Katzen fühlte

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*