Keçe Kurdele Toka Yap


Evde keçeden toka yapmak için bu yazımda sizlere kolay yapılan ve kısa sürede tamamlayacağınız çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Keçe kurdele toka yapmak için daha önce de ” Keçe ” kategorisinde birçok resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşmıştım. O çalışmaları da incelemenizi öneririm.

Öncelikle keçe malzemesini hangi renk kullanırsanız kullanın. Bence pembe rengi hem hoş duruyor. Hem de pembe keçe toka modeli saçınıza daha çok yakışacaktır. Bu çalışmayı okula giden kız çocuklarınıza da yapabilirsiniz.

Hatta değişik modellerini yapıp turistik yerlerde çok güzel paralara da satabilirsiniz. Evde keçeden lastikli toka yapmak için de birkaç gün önce güzel bir çalışma paylaşmıştım.

O tür paylaşımlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin. Şimdi sizleri evde keçe kurdele toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-kurdele-toka-yap

source : http://www.repiny.com/pin-7402.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*