KEÇE MAVİ GÜL SÜS YAPMAK

Keçeden süs gül nasıl yapılır?

Keçe mavi gül süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve kaliteli çalışmayı çok seveceksiniz. İlk boşluğumda bende yapmayı düşünüyorum. Gerçekten kolay ve eğlenceli olan çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve kısa sürede yaptığınız süs çalışmasını evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Evde keçeden süs yapmak için bu tür çalışmalar arıyorsanız sitemizdeki diğer çalışmaları da mutlaka incelemelisiniz. Keçeden mavi gül yapmak için paylaştığım çalışmada anlatım gayet net ve açıklayıcıdır. Kısa sürede yapımını öğrenip, boş vakitlerinizde bu güzel hobiyi yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Hatta bu tür keçe gül yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye olarak gönderebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Anlatımlı keçe çiçek yapma çalışmalarını sitemizde bol bol bulacak ve öğretici yanlarından yararlanarak hemen yapmaya başlayabileceksiniz. Kolay gelsin.

Keçe yapay gül yapımı

Yeşil keçe ve mavi keçe parçalarını bir araya getirip, daha sonra resimli anlatımdaki gibi keserek, yapıştırma işlemi sonucunda sizde keçeden yapay yani sahte gül süs çalışmaları yapabilirsiniz. Evinizde boş vazolar varsa onlarda değerlendirebilir veya bir süsleme çalışması olarak da kullanabilirsiniz. Yapılışı kolay olan çalışmayı kırmızı renkte ki keçeyle de kırmızı gül süs şeklinde de yapmayı düşünebilirsiniz.

kece-mavi-gul-sus-yapmak

kece-mavi-gul-sus-yapmak

Keçeden yapılan süs çiçek çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulabilir ve hepsini kolayca öğrenip, yapmaya başlayabilirsiniz. Gerçekten keçeden güzel çalışmalar yapılıyor. Altta benzerlerini göreceksiniz incelemenizi öneririm hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.pinterest.de/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEÇE MAVİ GÜL SÜS YAPMAK için yorumda bulun

    KEÇE MAVİ GÜL SÜS YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEÇE MAVİ GÜL SÜS YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.