KEÇE OYUNCAK ÇOCUK YAPMAK ŞABLONLU


Keçe oyuncak çocuk yapmak şablonlu bir şekilde bu yazımda yer alıyor. Oyuncak çocuk yapmak veya keçeden minyatür çocuk süs yapmak için bu güzel örnek çalışmayı kullanabilirsiniz. Şablon olarak bazen oyuncak yapacağımız zaman anlatımlı çalışma veya örnek şablonlar bulamayabiliyoruz.

Ancak bu işe el attım ve artık sitemizde her gün oyuncak şablonları paylaşmaya karar verdim. Bundan sonraki paylaşımlarım arasında en az 1 adet oyuncak şablon örneği olacak. Şimdiki paylaşımda keçe oyuncak şablonu, kumaş oyuncak şablonu veya karton oyuncak şablonu da diyebileceğimiz örnek çocuk şablonu yer alıyor.

Alttaki şablonu çıktı aldıktan sonra kumaş üzerinde veya keçe üzerinde taslağını kısa sürede çıkartabilir ve çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Kolay yapılan oyuncaklar sayesinde sizde evinizi süsleyebilirsiniz. Çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yapabilirsiniz. Keyifli oyuncak çalışmaları ile fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer şablonlar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Oyuncak kategorisi ile şablon kategorisinde de birçok örneğe ulaşabileceğinizi belirtmek isterim. Örnek şablonda ki gibi oyuncak çocuk yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın paylaşımı olan şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kece-oyuncak-cocuk-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*