KEÇE PARA CÜZDAN MODELİ


Keçe para cüzdan modeli yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede keçeden para cüzdanı yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan para cüzdan modellerini sitemizde daha önce çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolaylıkla yapıp kullanabilirsiniz. Aşamalı çalışmaların adımlarını uygulayarak evinizdeki malzemelerden farklı para cüzdanları yapabilirsiniz. Kolay para cüzdanı yapmak için birçok çalışmaya hemen bu yazımın altından da ulaşacaksınız.

Resimli anlatımda kullanılan kumaştan yoksa bile kendi evinizdeki malzemeyi değerlendirebilirsiniz. İnce kalıp olduğu için içini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Çalışmayı yapamazsanız bile terziliği olan bir arkadaşınızdan yapmasını isteyebilirsiniz.

Kısa sürede yapıp çocuklarınıza da kullanmaları için temin edebilirsiniz. Bu tür cüzdan çalışmalarını bolca yapıp turistik yerlerde satarak güzel paralar da kazanabileceğinizi söylemek isterim. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kece-para-cuzdan-modeli

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*