KEÇE PATİK ŞABLONU


Keçe patik şablonu sayesinde sizde kısa sürede harika süs patikler veya kullanmalık patikler yapabileceksiniz. Öğretici çalışma da kalıp ve şablon verilmesi sayesinde kısa sürede sizde aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Bu tür patik çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında da bulabilirsiniz. Onları da incelemelisiniz. Çok güzel patik çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Keçeden yapılan patik çalışmaları ile sizde yapıp satarak güzel paralar kazanmanın yanı sıra, sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Bebeği olanlara veya bebek bekleyenlere bu güzel çalışmayı yapıp verebilirsiniz. Keçeden yapılan patik şablonu ise şöyle ;

source : pinterest

kece-patik-sablonu

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*