Keçe Toplarından Rengarenk Çiçek Yapımı

Keçe malzemesi ile hemen hemen her türlü süs veya ev eşyası yapabilmek mümkün. TV programlarında dahi artık keçeden yapılanlar şeklinde güzel işlenmiş konulara rastlamak da mümkün. Keçeyle süs araçları, evinizde işinize yarayacak lazımlık veya kaseler yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda da keçe toplarıyla süs çalışmasına değindik.

Keçeden top yapıp çiçek yapmak için malzemeler şöyle ;

  • Keçe.
  • Yapıştırıcı.
  • Su.

Keçe malzemesini yapışkan bir sıvıyla sıvazladıktan sonra ıslayarak elinizin içinde yuvarlamanız gerekiyor. Keçe toplarına dönüştürdükten sonra kurumaya bırakacaksınız. Daha sonra kuruyan keçe toplarını süs amaçlı kurumuş ağaç dalları kullanarak süs haline getirebilirsiniz.

Keçe kullanarak top yapın, bu topları rengarenk çiçeklere dönüştürün. Gerçekten eğlenceli ve keyifli bir çalışma. Resimlere bakarak aynısından yapabilirsiniz.

Keçeden renkli çiçek topları yapıp süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Sarkaç topaç şeklinde de evinizi güzelleştirmede kullanabilirsiniz. Sarkaç keçe renkli toplar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Keçeden top yapmak için altta yer alan tarifi uygulayabilir ve kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. İnanın eğlenceli bir çalışma olup, yaparken keyif alacaksınız. Buyurun çalışmaya ;

kece-toplarindan-renkli-cicek-yapimi2

Yaparken keyif alacağınız bir çalışma ve renkli keçe toplarından süs çiçekleri yapabilirsiniz. Kuru ağaç dalları veya tel de kullanarak çeşitli süs çiçekler veya yapay ağaçlar yapabilirsiniz. Böylece evinizi güzelleştirecek harika keçe toplarından çiçeklere sahip olmuş olacaksınız.

kece-toplarindan-renkli-cicek-yapimi3

Malzemeleri isterseniz kendinize göre değiştirebilir ve çalışmayı genişletebilirsiniz. Keçe toplarından duvar süsü yapabilirsiniz. Keçe toplarıyla süslü ağaç çiçek veya duvara tablo dahi yapabileceğinizi örnek resimlerde görebilirsiniz.

kece-toplarindan-renkli-cicek-yapimi4

Keçe toplarında renk sınırı yok. İstediğiniz ve beğendiğiniz renkleri kullanın.

kece-toplarindan-renkli-cicek-yapimi5

Harika süs çiçekler yaparak isterseniz satın ve para kazanın.

kece-toplarindan-renkli-cicek-yapimi

Evinize gelenleri şaşırtın ve isterseniz onlara da yaparak onları sevindirin. Yapımı gayet kolay olan çalışmayı daha değişik fikirlerde de kullanabilirsiniz. Umarım beğenmişsinizdir. Ben çok beğendim ve ilk amacım keçe toplarından sarkaç süs yapmak. Kolay gelsin kızlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Keçe Toplarından Rengarenk Çiçek Yapımı için yorumda bulun

    Keçe Toplarından Rengarenk Çiçek Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Keçe Toplarından Rengarenk Çiçek Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.