Keçe ve Eva Kağıdı İle Baykuş Yapılışı

keceden-baykus-yapimi

Keçe ve Eva Kağıdı İle Baykuş Yapılışı

Farklı fikirler ve çalışmaları sizler için bir araya getiriyoruz. Bu yazımızda sizlere keçe ve eva kağıdı kullanarak nasıl baykuş yapabileceğinizi anlatacağız. Yine resim ve videolar ile sizlere eva kağıdı kullanarak ve keçe yardımı ile harika baykuş figürleri yapabileceksiniz. Keçeden baykuş yapımı ile ilgili diğer paylaşımlarımızı sitemizdeki keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise keçe veya eva kağıdı kullanarak harika bir baykuş yapılışı ile ilgilidir.

Şablondan yararlanarak sizde evinizde keçeden baykuş veya eva kağıdından baykuş çalışması yapabilirsiniz. Yaptığınız baykuş figürünü ise yastıklarınıza, çocuklarınızın okul çantasına veya buzdolabınıza magnet olarak da minyatür çalışmalar düşünebilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı izleyerek, sizde evinizde kolay bir şekilde keçeden baykuş çalışması yapabilirsiniz. Keçe yerine eva kağıdı da tercih edebilirsiniz. Aynı anlatımı eva kağıdından baykuş yapımı olarak da kullanabilirsiniz. Evde keçe ve eva kağıdı ile baykuş yapılışı ile ilgili anlatımlar ise aşağıdadır ;

Bir başka çalışma için video ise şöyle ;

https://www.youtube.com/watch?v=kF0UE5G_vS4

owl Filz – owl felt – hibou sentit

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*