Keçeden Avize Yapımı Resimli


Keçeden Avize Yapımı Resimli

Keçeden bir önceki yazılarımızda neler yapılabileceğini az çok gördünüz. Bu yazımızda ise sizlere çok ilginç bir paylaşımda bulunacağız. Konumuz keçeden avize yapımı… Kolay ve pratik bir şekilde kısa sürede sizde kendinize keçeden avize yapabileceksiniz.

Malzemeler :

– Keçe kumaşı
– Makas
– Silikon Tabancası
– Avize
– Plastik şişe kapağı(10 lt. ‘lik şişe kapağı)

Altta resimli olarak anlatımını paylaştığım çalışmayı anlatacak olursak ; öncelikle keçe parçalarını istediğiniz gibi büzüp değişik şekillere çevirmek sizin tercihiniz. Daha sonra bunları bir birine kıvrımlı olacak şekilde iç içe yapıştırdıktan sonra keçe avize çalışmasının görüntüsü ortaya çıkmaya başlayacaktır. Gerçekten bu çalışmayı tamamladıktan sonra hoşunuza giden harika bir keçeden avizeniz olacak.

Bence tercihinizi beyaz keçe parçacıklarından yana kullanın. Böylece beyaz tasarruflu bir ampul ile harika bir görünüm elde edeceksiniz. Avize yapılışı ile ilgili değişik çalışmalara sitemizde yer alan dekorasyon ve kendin yap bölümlerine göz atmanızı öneririm. Her gün değişik ve yeni bilgilerle donattığımız sitemizi takip etmeyi unutmayın. Kolay gelsin.

keceden-avize-yapimi

keceden-avize-yapimi2

keceden-avize-yapimi3

Sizlerde evinizde kolay bulabileceğiniz bu malzemeler ile şık ve gösterişli avizeler yapabileceksiniz. Bu güzel gösterişli avizelerden hem ışık olarak faydalanabilirsiniz. Hem de bu tür dekoratif süslemelerde de kullanabilirsiniz.

Evinizdeki mevcut buna benzer lambalarınızın etrafını da yine keçe ile kaplayabilir ve ortaya harika görüntüler çıkarabilirsiniz. Evinize gelenler mutlaka bu avizeyi nereden aldığınızı soracaklardır. Güle güle kullanın.

Lustre sentait – Chandelier felt – Chandelier fühlte

source : http://www.ne-nasil.net

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*