KEÇEDEN BABET PATİK MODELİ YAPILIŞI

Keçeyle patik nasıl yaparım?

Anlatımı da olan çalışmayı kısa sürede tığ işi yapabilirsiniz. Osmanlı patik modeli olarak da adlandırılmakta olan çalışmayı sevecek ve hatta süs amaçlı da olsa yapmak isteyeceksiniz. Kolay yapılan patik modellerini daha önce anlatımlı ve resimli örnekleriyle paylaştığımızı hatırlayacaksınız.

Hatta altta karşınıza değişik patik modelleri ve anlatımları çıkacak. Bu çalışma tığ işi keçeli babet patik olarak geçiyor. Tarifi kolay gibi gözükse de birkaç önemli nokta var. O kısımları hallettiğinizde kısa sürede patiği tamamlayabileceksiniz.

Keçeyi tığla örerek yapılmış çalışma taban kısmından sonra örülmeye devam edilmiş. Patik üstünde yer alan kurdele ve inci süslerini kendinizce değiştirebilir ve daha değişik süsleme tarzı da yaratabilirsiniz. Süs veya çeyizlik patik modeli olarak yapıp saklayabilirsiniz. Güzel bir çalışma kolay gelsin arkadaşlar.

Türkçe Videolu Keçeli Osmanlı Babet Patik Yapımı

KEÇEDE BABET PATİK MODELİ YAPILIŞI

Keçeli Osmanlı Babet Patik Yapılışı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEÇEDEN BABET PATİK MODELİ YAPILIŞI için yorumda bulun

    KEÇEDEN BABET PATİK MODELİ YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEÇEDEN BABET PATİK MODELİ YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.