KEÇEDEN BABET PATİK MODELİ YAPILIŞI


Keçeyle patik nasıl yaparım?

Anlatımı da olan çalışmayı kısa sürede tığ işi yapabilirsiniz. Osmanlı patik modeli olarak da adlandırılmakta olan çalışmayı sevecek ve hatta süs amaçlı da olsa yapmak isteyeceksiniz. Kolay yapılan patik modellerini daha önce anlatımlı ve resimli örnekleriyle paylaştığımızı hatırlayacaksınız.

Hatta altta karşınıza değişik patik modelleri ve anlatımları çıkacak. Bu çalışma tığ işi keçeli babet patik olarak geçiyor. Tarifi kolay gibi gözükse de birkaç önemli nokta var. O kısımları hallettiğinizde kısa sürede patiği tamamlayabileceksiniz.

Keçeyi tığla örerek yapılmış çalışma taban kısmından sonra örülmeye devam edilmiş. Patik üstünde yer alan kurdele ve inci süslerini kendinizce değiştirebilir ve daha değişik süsleme tarzı da yaratabilirsiniz. Süs veya çeyizlik patik modeli olarak yapıp saklayabilirsiniz. Güzel bir çalışma kolay gelsin arkadaşlar.

Türkçe Videolu Keçeli Osmanlı Babet Patik Yapımı
KEÇEDE BABET PATİK MODELİ YAPILIŞI

Keçeli Osmanlı Babet Patik Yapılışı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*