Keçeden Bardak Altığı Yapılışı Resimli Anlatım


Keçeden Bardak Altığı Yap

Keçeden bardak altlığı yapımı ile ilgili yazımızda sizlere pratik bir şekilde bardaklarınızın altına kullanmak için çok güzel keçeden bardak altlıkları yapabilirsiniz. Evde keçeden bardak altlığı yaparak evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Yine satış amaçlı da bu tür çalışmalar yaparak para kazanabilirsiniz.

Keçeden süs yapmak veya keçe bardak altlığı yapmak gibi çeşitli fikirleri sitemizde bulacaksınız. Onları da inceleyerek sizde kısa sürede harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Adım adım keçe bardaklık veya nihale yaparak sizde etrafınızdakileri şaşkına çevirebilirsiniz. Kolay yapılan bardak altlık modelleri ile sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel çalışmalarla değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-bardak-altligi-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*