Keçeden Broş Yapılışı


Keçeden Broş Yapılışı

Keçeden broş yapılışı ile ilgili bir başka farklı anlatım. Bu anlatıma göre de kendiniz için veya sevdikleriniz için harika keçeden broşlar yapabilirsiniz. Gayet basit anlatım ile sizlerde kısa süre içinde keçeden broş yapabileceksiniz.

Evde kolay keçeden broş yapımı ile ilgili altta paylaştığım malzemeleri derledikten sonra sizde kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Keçeden broş yapılışı ile ilgili birçok çalışmayı kendin yap ve keçe kategorilerinde sıkça paylaşmıştım. Dilerseniz keçe kategorisine ulaşarak diğer çalışmalara da göz atabilirsiniz. Bu makalemin sonunda karşınıza çıkacak benzer yazılar bölümünde de keçeden broş çalışmaları farklı olarak bulabilirsiniz.

Keçeden çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten güzel çalışmalar ve keçe ile neredeyse her şey yapabiliyorsunuz. 10marifet.org sitesinde de keçe çalışmaları yapan birçok blog sahibi paylaşımlarını sunuyor. Altta paylaştığım çalışmanın yine birde videolu anlatımını paylaştım. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

10marifet sitesinden derlediğimiz bu çalışmada kullanılan malzemeler ise şöyle ;

– beyaz keçe.
– naylon iplik.
– pirinç şeklinde boncuk.
– ufak inci.
– yarım inci.
– makas.
– çizim için sabun.
– kum boncuk.
– siyah oniks taşı.
– kalıp.
– çek boncukları.

Resimli Anlatım :

Sizlerde evinizde kolayca bulabileceğiniz malzemeler ile keçeden broşlar yapabilirsiniz.

Üstte paylaştığım anlatımlı video sayesinde sizde evinizde keçe çiçek broş yapılışını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Keçeden çiçek broş nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan da yararlanmayı unutmayın. Benzer çalışmaları kendin yap ve keçe kategorilerinde sıkça paylaşıyorum.

Bau von Filz Brosche – construction of felt brooch – construction de feutre Broche

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*