Keçeden Broş Yapımı


Bu yazımızda sizlere pratik bir şekilde keçeden nasıl broş yapabileceğinizi göstereceğiz. Keçe ile uğraşanlar muhakkak bu konuya bakmalı…

Keçeden broş yapmak için size altta anlatımlı resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımın haricinde birde yazımın sonunda anlatımlı video yer alıyor. Keçeden yapılan çalışmaları sürekli olarak sitemizde yer alan keçe kategorisinde paylaşmaya çalışıyorum. Keçeden gerçekten harika çalışmalar yapılıyor. Yeni keçe çalışması buldukça sizlere keçe bölümünde paylaşmaya da devam edeceğim.

Diğer keçeden yapılan çalışmalar bu yazımın sonunda benzer yazı şeklinde karşınıza çıkacak. O içeriklere de göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri resimli anlatım ve anlatımlı videosu ile keçeden broş yapımı çalışması ile baş başa bırakıyorum. İlk olarak keçeden broş çalışmasının malzemeleri altta sıralanmıştır. Kolay gelsin.

Malzemeler :

– renkli keçeler.
– karton.
– makas.
– broş iğnesi.
– renkli taş düğme veya düğme.
– silikon tabancası.

Resimli anlatım ise aşağıdaki gibidir ;

Çok kolay bir şekilde sizde kısa sürede keçeden broşlar yapabilir ve kullanabilirsiniz. Bu çalışmayı yapmayı öğrenebilir ve çok kolay bir şekilde satışa sunabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar özellikle bu çalışmayı yapmasını öğrenmeliler. Böylece keçeden broş çiçek süsler yapıp satabilirler.

Üstteki resimli anlatımda adım adım keçeden broş çiçek yapılışı anlatılmış. Ancak anlamayanlar için ek olarak anlatımlı ve detaylı keçeden broş nasıl yapılır? anlatımlı video da paylaştım. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

Broche en feutre – brooch made from felt – Brosche aus Filz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*