Keçeden Çanta Yapmak Şablonlu

keceden-canta-yapmak-sablonlu-500x415

Evde keçeden çanta yapmak için daha önce de benzer şablonlar paylaşmıştım. Bu çalışmada da yine paylaştığım örnekte kolay keçe çanta modeli yapmak için kalıp bulunuyor.

Kalıbını çıkarttıktan sonra bu güzel keçe çanta modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde keçeden çanta yapmak için resimli anlatımdaki şablonu istediğiniz bir kumaştan da kalıbını çıkarabilirsiniz.

Evde kumaştan çanta yapmak içinde bu güzel şablonu kullanabilirsiniz. Evde nelerden çanta yapabiliriz diyorsanız bu yazımda paylaştığım şablonu kullanarak istediğiniz kumaş veya benzeri malzemeyi kullanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve tamamlayabilirsiniz.

Evde keçeden çanta yapmak için şablon olarak sitemizdeki kendin yap bölümünde daha değişik çalışmalara da ulaşabilirsiniz.

Bu yazımın altında da yine güzel çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizi keçe çanta modeli yapmak için şablonla birlikte bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-canta-yapmak-sablonlu

source : http://www.handmadiya.com/2015/09/handy-pouch-bag-tutorial.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*