KEÇEDEN ÇİÇEK TOKA YAPMAK

Keçeden çiçek toka yapmak isteyenler için farklı bir çalışma buldum. Resimli anlatımını paylaştığım bu çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Keçeden yapılan çiçek çalışmalarını sitemizdeki keçe kategorisinde fazlaca bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da aşamalar adım adım gösterilmiş.

Yapmanız gereken rengini seçtikten sonra keçe çiçek örneğini yapmak için resimli anlatımdaki gibi sırası sırasına yapmak. Keçeden süs yapmak hem kolay.

Hem de artık keçe parçalarını değerlendirmiş oluyorsunuz. Bu tür süsleri değişik çalışmalarda kullanabilir ve süsleme işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Keçeden toka yapmak için de bu güzel örneği kullanabilir ve takı çalışmalarınızda süs çiçeği olarak kullanmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımı olan keçeden çiçekli toka yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-cicek-toka-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEÇEDEN ÇİÇEK TOKA YAPMAK için yorumda bulun

    KEÇEDEN ÇİÇEK TOKA YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEÇEDEN ÇİÇEK TOKA YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.