Keçeden Çiçek Yapımı Resimli Anlatımlı


Keçeden Çiçek Süs Yapımı

Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili çalışmalar serisine bir resimli anlatım daha ekledik. Bu yazımızda sizlere keçeden kolay çiçek yapımı ile ilgili yardımcı anlatımlı resim paylaşıyoruz. Keçeyle çiçek yapılışı çalışmalarını her zaman sevmişimdir.

Evde keçe çiçek yapmak için sitemizde bu konuyla ilgili birçok çeşitte paylaşım yapmıştık. Onlar da zaten hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilir ve beğenebilirsiniz.

Keçeden kolay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmada aşama aşama ne yapmanız gerektiği ifade edilmiş. Zorlanmadan yapabilir ve benzer çalışmalar ararsanız da sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Keçeyle çiçek yaparak sizde çeşitli süsler ortaya çıkarabilirsiniz. Süsleme yapılacağı zaman evde hemen hemen her şeyi kullanarak harika çalışmalar yapabilirsiniz hanımlar.

Özellikle de keçe malzemesi bu iş için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Her türlü şekli verebilmek mümkün. Alttaki çalışmada da yine çok güzel şekilde değerlendirip, sizde çok güzel süs çiçek çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz.

kece-sus-cicek-yapimi

Kolay süs yapımıyla alakalı çalışmaları sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Yaparken çalı çırpı ne varsa kullanın derim. Bu çalışmada keçeden kapı süsü yapılmış. Etrafını istediğiniz şekilde ekstra süs malzemeleri ile de ekleyerek değiştirebilirsiniz.

Ben genelde gördüğüm çalışmaları beğeniyim beğenmeyeyim hemen ekleme bir şeyler yapabilir miyim? diye düşünürüm. Sizde öyle yapın. Görün bakın neler ortaya çıkıyor. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*