KEÇEDEN ÇİÇEKLİ AİLE AĞACI YAPMAK


Keçeden çiçekli aile ağacı yapmak için bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan aile çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem kolay yapımı olmuyor.

Hem de ailenizi sevdiğinizi farklı bir yolla göstermiş oluyorsunuz. Bu güzel çalışma da kuru ağaç dallarından saksı ile aile fotoğrafı ağacı yapmak için alttaki örnekten yararlanabilirsiniz.

Keçeden çiçek aile fotoğraf ağacı yapmak için adımları uygulayarak sizde aynısını yapabilir ve sevdiklerinizin resimlerini keçe çiçek figürlerinin içine sığdırabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları çocuklarınızla yaptığınızda hem onların aile bağlarını geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-cicekli-aile-agaci-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*