KEÇEDEN ÇİÇEKLİ TOKA YAPMAK

keceden-cicekli-toka-yapmak-700x415

Keçeden toka yapmak isteyenler için yepyeni bir çalışma ile karşınızdayım. Evde keçe toka yapımı ile ilgilenen ev hanımları için bulduğum güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Aşamaları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı zorlanmadan evde keçe parçacıkları ile kısa sürede tamamlayabilir ve çok güzel bir keçeden çiçek tokaya sahip olabilirsiniz. Daha önce de benzer keçe toka çalışmalarını paylaştığımı söyleyebilirim.

Sitemizde yer alan nasıl yapılır ve keçe kategorilerinde benzer toka veya takı çalışmalarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Evde keçeden toka yapmak için öncelikle resimli anlatımdaki aşamaları sırasıyla gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Keçe malzemesini temin ettikten sonra makas ile resimli anlatımdaki sıralamaya uygun kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır. Resimli anlatımdaki tüm aşamaları harfiyen yerine getirmeniz sonucu sizde çok güzel keçe toka modeli yapabilir ve elbiselerinize uyumlu bir şekilde kombinleyip kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde keçeden çiçekli toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-cicekli-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7355.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*