KEÇEDEN ÇİÇEKLİ TOKA YAPMAK


Keçeden toka yapmak isteyenler için yepyeni bir çalışma ile karşınızdayım. Evde keçe toka yapımı ile ilgilenen ev hanımları için bulduğum güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Aşamaları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı zorlanmadan evde keçe parçacıkları ile kısa sürede tamamlayabilir ve çok güzel bir keçeden çiçek tokaya sahip olabilirsiniz. Daha önce de benzer keçe toka çalışmalarını paylaştığımı söyleyebilirim.

Sitemizde yer alan nasıl yapılır ve keçe kategorilerinde benzer toka veya takı çalışmalarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Evde keçeden toka yapmak için öncelikle resimli anlatımdaki aşamaları sırasıyla gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Keçe malzemesini temin ettikten sonra makas ile resimli anlatımdaki sıralamaya uygun kesip, yapıştırmanız yeterli olacaktır. Resimli anlatımdaki tüm aşamaları harfiyen yerine getirmeniz sonucu sizde çok güzel keçe toka modeli yapabilir ve elbiselerinize uyumlu bir şekilde kombinleyip kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde keçeden çiçekli toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-cicekli-toka-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7355.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*