Keçeden Cüzdan Yapılışı


Kadınlar ya da erkekler hiçbir şekilde fark etmeden cüzdan konusunda her zaman farklılık istiyor ve para konusunda da hiçbir şekilde acınmıyor. Çünkü çok çeşitli olması kadınların da erkeklerin de aklını karıştırmadır. Gösterişinin yanı sıra bir de çok kullanım şekli olması gereklidir.

Çünkü önemli evraklar ya da para tarzında yanlarında taşıması gerektikleri ürünün de sığabileceği bir ürün bulmak oldukça zordur. Fakat artık bu tür sorunlar ile karşılaşmak istemiyor ve çık sık bozulan ya da yırtılan cüzdanlardan vazgeçmek istiyorsanız keçeden cüzdan yapılışı öğrenerek sizler de kendinize yeni bir cüzdan tasarlayabilirsiniz.

Üstelik de tam dilediğiniz şekilde olacak olan cüzdanın kullanım için gerekli olan bölümlerini de sizler kendiniz tasarlayacaksınızdır. Keçeden yapacağınız cüzdanlar sayesinde sizler de artık cüzdan konusunda çok para harcamayacaksınızdır.

Sadece kendiniz için değil çevrenizdeki değerli insanlar için de keçeden cüzdan yaparak o kişilere kendi el emeğinizin bulunduğu bir hediye verebilirsiniz. Özellikle de çocuklar için keçeden cüzdan yaparken yüz siması tarzı kullanabilirsiniz.

Daha tatlı ve hoş görünüme sahip olacaktır. Keçeden cüzdan yapılışı için ilk olarak keçeyi cüzdan şeklinde geometrik çizimler ile çizip kesiniz. Daha sonrasında ise içerisinde ne kadar bölüm istiyorsanız içerisine bir o kadar da keçe yerleştiriniz. Dik durması için de içerisine karton yerleştirebilirsiniz. Artık sizler de keçeden bir cüzdan yapmış bulunmaktasınız.

keceden-cuzdan-yapimi
Keçeden Cüzdan Yapılışı

2 Comments on Keçeden Cüzdan Yapılışı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*