Keçeden Ev Terliği Nasıl Yapılır Resimli Videolu


Keçeden Ev Terliği Nasıl Yapılır Resimli Videolu

Kendi ev terliğinizi kendiniz yapın. Bu yazımızda sizlere pratik ve kolay bulabileceğiniz malzemelerden nasıl ev terliği yapabileceğinizi göstereceğiz. Öncelikle paylaştığımız resimlerde keçe kullanılmıştır.

Siz eğer keçe bulamıyorsanız, alternatif olarak keçe gibi benzer kalın kumaşlardan da resimdeki kalıbı çıkarabilir ve aynı şekilde adımları uygulayabilirsiniz. Birçok güzel keçeden terlik yapımı modelleri ve daha birçok çalışmaya sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kolay bir şekilde keçeden ev terliği nasıl yapılır? öğrenebilirsiniz. Resimli anlatımın haricinde yine yazımın sonunda anlatımlı videolar da yer alıyor.

Dilediğiniz videoyu izleyerek, bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığının ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Yapacağınız terlik ile kışın rahat edebilir ve dilerseniz, yaptığınız terliği kendi zevkinize göre de süsleyebilirsiniz.

Kış aylarında en çok ısıtan örgü ve keçe ile yapılan örnekler yapıp, keçe ev terliklerini farklı boyutlarla misafirlerinize sunabilirsiniz.

keceden-terlik-yapmak

keceden-terlik-yapmak2

keceden-terlik-yapmak3

keceden-terlik-yapmak4

keceden-terlik-yapmak5

keceden-terlik-yapmak6

Bu kalıbı kendinize göre veya misafirlerinizin ayaklarına göre küçültebilir veya büyütebilirsiniz. Değişik farklı süslemeler ile terliklerinizi şahane görünümlere de kavuşturabilirsiniz.

Keçeden terlik yapımı ile ilgili video :

 

Filzpantoffeln – felt slippers – pantoufles de feutre

1 Comment on Keçeden Ev Terliği Nasıl Yapılır Resimli Videolu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*