KEÇEDEN İÇ İÇE GEÇMELİ KALP SÜS


Keçeden iç içe geçmeli kalp süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Keçeden önce iki zıt renkle kalp şablonu oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra resimli anlatımda görüldüğü gibi kertikler oluşturup, iç içe geçirmeniz yeterli olacaktır.

Keçeden iç içe geçmeli kalp şeklinde süs yaparak sizde kullanmaya başlayabilirsiniz. İp bağlayabilir ve sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmalarını daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık.

Onları da keyifle kullanabilir ve evinizde boş vakitlerinizde yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem el becerilerimiz gelişmiş oluyor. Hem de keyifli zaman geçirmemize vesile oluyorlar. Kolay gelsin.

source : pinterest

keceden-ic-ice-gecmeli-kalp-sus

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*