KEÇEDEN KAKTÜS ÇİÇEK YAPMAK

keceden-kaktus-cicek-yapmak-463x415

Keçe süs kaktüs çiçeği

Keçeden kaktüs çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe çalışmalarını kendin yap kategorimizde bolca bulabilirsiniz. Keçe kaktüs süs çiçek yapıp evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı kaktüs keçe çiçek çalışmasını toplu iğne tutacağı olarak da kullanabilirsiniz.

Dilerseniz süs olarak evinizde kullanabilir yada sevdiğiniz kişilere hediye olarak da verebilirsiniz. Bu aynı çalışmanın yeşil olanını paylaştığımı hatırlıyorum. Onda da yine böyle kalıp ve anlatım yer alıyordu. Hemen bu içeriğin altında karşınıza mutlaka çıkacaktır.

Onu da incelemenizi ve seveceğinizi düşünüyorum. Keçeden yapay kaktüs çiçek yaparak evinizde süs niyetine de kullanabilirsiniz. Anlatımlı keçe çiçek çalışmalarını sitemizde bolca bulabilir ve hepsinin yapımından yararlanmaya hızlıca başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Keçeyle kaktüs yapay çiçek yapımı

Keçe kullanarak süs veya yapay çiçek çalışmaları yapabileceğimiz gibi paylaştığımız bu güzel kaktüs çiçeğini de kolayca yapabilirsiniz. Kaktüs için yapraklarını ayrı ayrı keçeden kesip, kenara ayırın. Daha sonra içini pamukla doldurup, birleştirme için dikmeniz yeterli olacaktır.

Daha sonra da yine saksısını da dikiş ile yapıp, süs kaktüs çiçek çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Yapımı zor gibi gözüken çalışmada renkli kafaları olan toplu iğneleri de batırarak, kaktüs çiçeğini iğnedanlık olarak da kullanmaya başlayabilirsiniz.

keceden-kaktus-cicek-yapmak
keceden-kaktus-cicek-yapmak

Keçeyle yapılan bu şirin çalışmayı ister süs amaçlı evinize dekor eşyası olarak kullanın. İsterseniz dikiş işlerinizde yanınızda tutarak toplu iğne veya iğne malzemelerinizi tutacak aparat olarak kullanın. İşe yarayan sevimli bir çalışma ve görenler sizden isteyebilir veya bana da yap diyebilir. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.pinterest.com/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*