Keçeden Kalp Toka Yapılışı

Evde keçeden kolay toka yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda adım adım izleyerek aynı çalışmayı kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Keçeden kalp toka yapmak isteyenler için öncelikle bu güzel çalışma oldukça kolay ve kısa sürede yapabilirsiniz. Keçeden kalpli toka yaparak çocuklarınızın saçlarını daha da güzel görünüme kavuşturabilirsiniz.

Keçeden yapılanları sürekli olarak sitemizde keçe kategorisinde paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda da yine keçeden kalp toka modeli yapmak isteyenler için detaylı anlatıma sahip resimli anlatım paylaştım. Bu sayede sizde sevdiklerinize hediye veya kız çocuklarınıza çok güzel tokalar yapabileceksiniz. Kalpli keçe toka yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • keçe.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • dikiş ipi.
  • standart toka.

Öncelikle farklı keçeleri üst üste geçirecek şekilde kalp biçiminde kesmeniz gerekiyor. Kestiğiniz kalp kalıplarını üst üste diktikten sonra arkasına toka aracını geçirebilir veya dikebilirsiniz. Kalpleri dikerken zıt renkli iplerle dikerseniz hem dikişleri daha sevimli gözükecek, hem de ortaya harika bir görünüm çıkacağını söyleyebilirim. Şimdi sizleri evde keçeden kalpli toka yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-kalp-toka-yapilisi

bouclez en feutre – Schnalle aus Filz – buckle made of felt – insurrecturos de filtro – fibbia di feltro – hebilla de fieltro

Bu güzel çalışmayı sevdiklerinize de yapabilir ve hediye edebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen hanımlar bu çalışmaları yapabilirler ve kolaylıkla satabilirler. Farklı renkte ve boyutta yaparak ister toka, ister magnet olarak da değerlendirmek mümkün. Keçeden toka yapmak isteyenler için takı tasarım bölümünde daha farklı birçok toka çalışmasına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Keçeden Kalp Toka Yapılışı için yorumda bulun

    Keçeden Kalp Toka Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Keçeden Kalp Toka Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.