KEÇEDEN KEDİ MAGNET SÜS YAPIMI

keceden-kedi-magnet-sus-yapimi-500x415

Keçeden kedi magnet süs yapımı için paylaştığım bu güzel ve sevimli süs kendin yap çalışmasını sizde beğenebilirsiniz. Ben çok beğendim. İlk fırsatta keçeden kedi oyuncak veya kedi magnet süs olarak buzdolabıma yapmayı düşünüyorum. Bu tür keçe süs çalışmalarını her zaman çok sevmişimdir.

Hem yapımını anlatan çalışmalardan yararlanabilir kısa sürede yapmayı öğrenebilirsiniz. Hem de yaparak satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Keçe kedi oyuncak yapıp çocuklarınızın odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı keçe magnet süs çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı keçeden veya kalın kumaştan da yapabilirsiniz. Önerim oyuncak şeklinde yapıp çocuklarınızın odasına süs olarak da yapıştırabilirsiniz. Keçeden kedi sarkaç süs olarak da kullanabileceğinizi belirtmeliyim. Kolay gelsin.

source

keceden-kedi-magnet-sus-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*