KEÇEDEN KEDİ MAGNET SÜS YAPIMI

Keçeden kedi magnet süs yapımı için paylaştığım bu güzel ve sevimli süs kendin yap çalışmasını sizde beğenebilirsiniz. Ben çok beğendim. İlk fırsatta keçeden kedi oyuncak veya kedi magnet süs olarak buzdolabıma yapmayı düşünüyorum. Bu tür keçe süs çalışmalarını her zaman çok sevmişimdir.

Hem yapımını anlatan çalışmalardan yararlanabilir kısa sürede yapmayı öğrenebilirsiniz. Hem de yaparak satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Keçe kedi oyuncak yapıp çocuklarınızın odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı keçe magnet süs çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı keçeden veya kalın kumaştan da yapabilirsiniz. Önerim oyuncak şeklinde yapıp çocuklarınızın odasına süs olarak da yapıştırabilirsiniz. Keçeden kedi sarkaç süs olarak da kullanabileceğinizi belirtmeliyim. Kolay gelsin.

source

keceden-kedi-magnet-sus-yapimi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEÇEDEN KEDİ MAGNET SÜS YAPIMI için yorumda bulun

    KEÇEDEN KEDİ MAGNET SÜS YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEÇEDEN KEDİ MAGNET SÜS YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.