KEÇEDEN KEDİ SARKAÇ SÜS YAPMAK


Keçeden kedi sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede evinizde yapabilirsiniz. Oyuncak olarak da keçe kedi yapabilirsiniz. İp bağlayarak çocuk odasına sarkaç kedi süsü yapabilirsiniz. Yada minyatür süs oyuncak olarak vitrine veya TV ünitesi yanına da kullanmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı keçe kedi oyuncak yaparak sizde çok güzel süs çalışmalarına imza atabilirsiniz. Anlatımlı keçe kedi sarkaç süs çalışması sayesinde sizde çocuklarınızın odalarını güzelleştirebilirsiniz. Yada çocuk odasına süs oyuncak olarak da kullanabilirsiniz.

Bu çalışma da mıknatıs kullanarak keçe kedi magnet süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Sitemizde keçeden yapılan birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştım. Anlatımlı keçe çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel çalışmalar yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Keçeden sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğenerek yapacağınızı düşünüyorum. Kolay yapılan sarkaç süs çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-kedi-sarkac-sus-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*