KEÇEDEN KELEBEK TÜL TOKA YAPMAK


Keçeden kelebek tül toka yapmak için paylaştığım kendin yap çalışması çok farklı ve beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde tül toka modeli yapabilirsiniz. Kıyafetlerinize yakışan tül toka örneği ile görenleri de şaşırtabilirsiniz.

Keçeden kelebekli toka yapmak için daha önce benzer birçok kez çalışma paylaşmıştım. Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde çok güzel keçe toka modeli yapabilirsiniz. Tül kullanarak da toka yapılabildiğini ben ilk kez gördüm. Çünkü artık tül parçalarını genelde değerlendirmeyiz.

Fakat bu güzel örnekte değerlendirmemiz gerektiğini görüyorum. Hepimizin evinde perde veya tül vardır. Eskidiğinde ise genelde atarız veya bir yerlere koyup lazım olur diye saklarız. Ancak bu tür değerlendirme çalışmaları ile onlara yeni hayatlar kazandırabiliriz.

Kelebekli tül toka yapımı için paylaştığım bu güzel örnekten yararlanarak sizde kısa sürede harika çalışmalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-kelebek-tul-toka-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*