Keçeden Kış Süsleri Yapmak

Keçeden yapılan projeleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere keçeden kış süsleri yapmak isteyenler için harika taslaklar ve şablonlar paylaştım. Yapımını detaylı göstermiyor ancak taslaklardan yararlanarak sizde aynı kalıpları keçeden çıkararak değişik kış süsleri yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Keçe kış süsü çalışması olarak sanırım ilk paylaşımım olacak. Benzer çalışmaları daha önce keçe kategorisinde sıkça paylaştığımı hatırlıyorum. Bu tür çalışmaları yaparak buzdolabınıza magnet olarak kullanabilirsiniz. Keçeden kış süs magnet yapmak isteyenler de bu kalıpları keçe veya benzeri malzemelerden kalıbını çıkararak kolaylıkla evlerinde yapabilirler. Yapımı oldukça kolay olan bu tür çalışmaları sıkça paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten kolay yapılıyor ve hatta anahtarlık yada magnet olarak kullanılabiliyor. Şimdi sizleri keçeden kış süsü yapmak isteyenler için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

keceden-kis-susleri-yapmak

Örnek resme bakarak sizde aynı kalıpları çıkararak benzerlerini yapabilirsiniz. Kalıbını çıkartmak için paylaştığım çalışmanın resmini yazıcıdan çıktı alabilir veya ekran üzerine kopya kağıdı koyarak taslağının kopyasını çıkarabilirsiniz. Daha sonra kalıbını keçe üzerinde kestikten sonra sevimli kış süslerini yapabilir ve evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Keçeden magnet yapmak isteyenler de bu güzel şablonu kullanabilirler. Kolay gelsin.

source : https://artescomgi.blogspot.se/2013/12/enfeites-de-natal.html

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Keçeden Kış Süsleri Yapmak için yorumda bulun

    Keçeden Kış Süsleri Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Keçeden Kış Süsleri Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.