KEÇEDEN KIVRIMLI GÜL YAPMAK


Keçeden kıvrımlı gül yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Bu tür keçe gül örneklerini daha önce de anlatımlı olarak paylaşmıştık. Hemen bu makalemin altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan keçe çiçek çalışmaları sayesinde sizde çok güzel çiçekler veya keçeden gül örnekleri yapabilirsiniz. Keçeden gül yapmak için sitemizdeki diğer çalışmaları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Çünkü çok güzel ve eğlenceli keyif alacağınız keçe gül çalışmalarına ulaşacaksınız. Bu güzel çalışma da detaylı anlatıma sahip olup, kısa sürede yapımını öğrenerek boş vakitlerinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

keceden-kivrimli-gul-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*